Dopřejte si stále populární plovoucí podlahu

Obliba plovoucích podlah v posledních letech ani zdaleka neklesá. Tato oblíbená podlahová krytina má sice svůj největší boom dávno za sebou, ale stále má své místo mezi podlahovými krytinami užívanými v domácnosti.

Plovoucí podlaha si získala oblibu u klientů především z důvodu snadné instalace, cenové dostupnosti a pestré variabilitě odstínů a vzorů, mezi kterými si vybere každý zákazník. Nespornou výhodou plovoucích podlah je snadná péče o jejich čistotu a celkovou kondici. Na údržbě plovoucí podlahy není zdaleka nic složitého a zvládne ji opravdu každý. Navíc je sestavená plovoucí podlaha velmi stabilní a odolná.

Název plovoucí podlahy je odvozen od způsobu instalace této krytiny, kdy jsou k sobě jednotlivé dílce připojovány pomocí spoje pero – drážka. Celá podlaha pak není ničím připevněná ani k podkladu ani k obvodovým stěnám, takže jako by plavala v místnosti.

Svěřte pokládání podlahy odborníkům

Přechody mezi plovoucí podlahou a jiným typem podlahové krytiny, nebo zakončení u stěny, lze snadno a velmi esteticky vyřešit pomocí celé řady přechodových či zakončovacích lišt, které lze snadno sladit s Vaší konkrétní plovoucí podlahou, aby vše dokonale ladilo.

Pokládání plovoucí podlahy se obejde bez jakýchkoliv lepidel. Je pouze nutné upravit podklad, aby byl dokonale rovný, a pak už můžete jen pokládat samotnou podlahu, jejíž jednotlivé dílce do sebe zapadají díky suchým zámkům.

Spolehlivou pokládku plovoucí podlahy Vám může zajistit i společnost podlahy Praha, která má bohaté zkušenosti s pokládáním jakýchkoliv podlahových krytin. Plovoucí podlahy se dají navíc také velmi snadno demontovat a následně položit třeba v jiné místnosti.

Firma podlahy Praha Vám nabízí kromě profesionální pokládky i prvotřídní servis a údržbu pro Vaše podlahy, tak aby byly vždy dokonale čisté a bez sebemenších poškození.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *